Search

Home > Zakendoen | BNR > Makkelijke mode vs. mooi maatpak
Podcast: Zakendoen | BNR
Episode:

Makkelijke mode vs. mooi maatpak

Category: Business
Duration: 01:40:00
Publish Date: 2018-08-12 23:21:00
Description:

Mede mogelijk gemaakt door: Atradius

Duurzaam Abu Dhabi

Masdar City in Abu Dhabi heeft grote groene ambities: de duurzaamste stad ter wereld worden. HollandWater helpt daarbij, met Bifipro, een systeem om water legionella-vrij te maken. Directeur Leo de Zeeuw schuift aan.

Château Neercanne!

Een mijlpaal voor Château Neercanne! Het gigantische kasteel op de grens van Maastricht met Riemst, hoort nu ook bij de prestigieuze Franse organisatie 'Relais & Châteaux'. We praten erover met Camille Oostwegel jr., directeur van de Oostwegel Collection.

Dertien miljoen schoolboeken

De zomer is voor veel ondernemers het moment wat gas terug te nemen, maar lang niet elke ondernemer kan rustig achterover leunen. Daarom praten we met een ondernemer die juist NU hoogtijdagen beleeft. Vandaag is dat leverancier van schoolboeken VanDijk. Met tweeduizend tijdelijke krachten verwerken zij in twee maanden dertien miljoen boeken.

Panel

Met vandaag: Aline Schuiling (ABN AMRO), Steven Brakman (Hoogleraar Internationale Economie Universiteit Groningen) en Menno Middeldorp (Hoofdeconoom Nederland Rabobank).

Total Play: 0

Users also like

400+ Episodes
Comedy of th .. 700+     100+

Some more Podcasts by BNR Nieuwsradio

1K+ Episodes
700+ Episodes
300+ Episodes
300+ Episodes
De Ben Tigge .. 4     7
300+ Episodes
Bouwmeesters .. 2     1
8 Episodes
60+ Episodes
Het Nieuwe G .. 1     5
20+ Episodes