Search

Home > Zakendoen | BNR > Wijgert van As (Jan van As) over de de coronacrisis en het herstel
Podcast: Zakendoen | BNR
Episode:

Wijgert van As (Jan van As) over de de coronacrisis en het herstel

Category: Business
Duration: 01:36:14
Publish Date: 2020-08-07 05:00:00
Description:

Mede mogelijk gemaakt door: Regina Coeli

Kees de Kort

Elke dag, even over twaalf, bespreekt Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken. De zakenpartner is Jacqueline Zuidweg (MKBdoorgaan.nl en Zuidweg & Partners). Durft zij Kees de Kort te onderbreken met een scherpe vraag?

Pitchen

Coronacrisis of niet: er zijn nog steeds legio startups met een goed idee en boordevol ambitie. Iedere week presenteren twee startups zich in BNR Zakendoen. Vandaag pitchen: Jeroen Janssen (Crazy about Eggs) en Bob Jansen (Firmhouse).

Ondernemerspanel

Premier Rutte kwam donderdagavond met nieuwe maatregelen om het coronavirus te bestrijden. Of hij de juiste maatregelen neemt en of ze genoeg zijn voor ondernemers, bespreken we in het Ondernemerspanel met: Floris Venneman (managing Partner van Bureauvijftig) en Leen Zevenbergen (voorzitter van B Corps Europe en Schrijver van Once Upon a Future).

Luister ook | Ondernemerspanel

Contact & Abonneren

BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie van BNR Zakendoen bereiken via Mail, Twitter en Facebook.

Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.

Total Play: 0

Users also like

400+ Episodes
Comedy of th .. 700+     100+

Some more Podcasts by BNR Nieuwsradio

1K+ Episodes
700+ Episodes
300+ Episodes
300+ Episodes
De Ben Tigge .. 4     7
300+ Episodes
Bouwmeesters .. 2     1
8 Episodes
60+ Episodes
Het Nieuwe G .. 1     5
20+ Episodes