|
Description:
|
|
Ik vroeg Pranay: ‘Willen vrouwen die heel ambitieus zijn eígenlijk liever een man die (financieel) voor hen zorgt?’. En: ‘Is ondernemen voor een vrouw anders dan voor een man?’. En: ‘Een vrouw die onderneemt, zit die niet te veel in de mannelijke energie?’. Natuurlijk gaf hij weer antwoord vanuit de Tao.
__________________________
Dankjewel voor het luisteren. We vinden het te gek als je deze podcastaflevering deelt in jouw netwerk of deze podcast ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ geeft als je ‘m graag luistert. Vergeet bovendien geen abonnee te worden als je geen aflevering wilt missen.
Laten we online connecten: 1. INSTAGRAM: https://bit.ly/2ISVxtS 2. LINKEDIN: https://bit.ly/3UK3o2h
Wil je reageren op of heb je een vraag over onze content? Stuur Suz dan een DM op Instagram of LinkedIn of mail ons team via: hello@suzannevanschaik.nl. Zij zal je vraag of reactie eventueel delen met Pranay.
Heb je interesse om te werken met Suz en/of Pranay? Boek dan een call via suzannevanschaik.nl, stuur Suz een DM of mail ons. We lezen graag wat je behoefte, verlangen en motivatie zijn. |