Search

Home > Koplopers | BNR > #24 | Kritische blik op eigen business
Podcast: Koplopers | BNR
Episode:

#24 | Kritische blik op eigen business

Category: Business
Duration: 00:23:54
Publish Date: 2022-02-02 14:30:00
Description:

Wetgeving om duurzaam en maatschappelijk ondernemen te verplichten voor bedrijven, is in de maak. Hoe kritisch kijkt het bedrijfsleven momenteel op eigen kracht naar duurzame activiteiten? Liesbeth en Werner zoeken de balans tussen marketing en échte impact.

Matthijs Visch is general manager bij Patagonia. Door bedrijfsactiviteiten open source te maken, delen zij hun duurzame kennis met de wereld. Met advertenties als 'don't buy this jacket' en het afstoten van grootafnemers op Wallstreet en Silicon Valley, bedrijft Patagonia regelmatig antimarketing. 

Henk Jan Beltman heeft met Tony's Chocolonely de missie om de cacaoindustrie 100% slaafvrij te maken. Beltman schuwt geen kritische reflectie en pleit voor een suikertaks op zijn eigen product. Krijg dan de big choco maar eens mee.

Je luistert Koplopers via bnr.nl en in onze app, maar ook op jouw favoriete podcastplatform!

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Total Play: 0

Some more Podcasts by BNR Nieuwsradio

2K+ Episodes
Zakendoen | .. 500+     40+
1K+ Episodes
700+ Episodes
300+ Episodes
300+ Episodes
De Ben Tigge .. 4     7
300+ Episodes
Bouwmeesters .. 2     1
8 Episodes
60+ Episodes
Het Nieuwe G .. 1     5