Search

Home > Hardlooppodcast De Pacer > S3E26: Bertus en Ernest: heel veel zenuwen en heel veel zin
Podcast: Hardlooppodcast De Pacer
Episode:

S3E26: Bertus en Ernest: heel veel zenuwen en heel veel zin

Category: Sports & Recreation
Duration: 01:20:49
Publish Date: 2021-10-17 04:00:00
Description:

Twee heerlijke Pacer-gasten keren terug om het Marathon Rotterdam-vuurtje tot nog grotere hoogte op te poken: Robert Jan Rietveld, roepnaam Bertus, de barbier van Schorem die mede dankzij het hardlopen zijn leven volledig omgooide. En Ernest van der Kwast, de schrijver die zijn boek in coronatijd al marathonlopend aan de man bracht. Ze voelen de spanning en een enorme zin om na hun voorbereiding (Ernest had er slechts vijftig keer voor nodig om de verlegen Bertus zover te krijgen zich bij zijn loopgroep aan te sluiten) over een week los te mogen op de grote dag.
Ons advies aan alle deelnemers: leun achterover, hydrateer, pak je rust en luister naar een podcast vol sterke verhalen. Over tijdsdoelen en twijfels, rode bieten in de blender, trainen ondanks griep, een midlifecrisis met kruidenthee, het gevoel na een duurloop, een Keniaans trainingspak, bebloede tepels, een zeldzaam ontbijtje met de vrouw, de gemillimeterde marathoncoup van Ernest.

Na de afleveringen met Guido en Michel, en Theo en Petra, is dit de derde en laatste aflevering voor de Marathon Rotterdam. Jullie horen ons weer de 25ste, een dag na de finish.

Support the show: https://krant.nl

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Total Play: 0

Some more Podcasts by DPG Media

1K+ Episodes
AD Voetbal p .. 100+     50+
300+ Episodes
300+ Episodes
Pitstop     1
800+ Episodes
NU.nl 10+     3
40+ Episodes
10+ Episodes
200+ Episodes
Branie 10+     8
60+ Episodes