Search

Home > De Perstribune > Alberto Stegeman en Anouk Hoogendijk (8 juni 2025)
Podcast: De Perstribune
Episode:

Alberto Stegeman en Anouk Hoogendijk (8 juni 2025)

Category: Society & Culture
Duration: 01:31:52
Publish Date: 2025-06-08 13:31:00
Description:

In De Perstribune ontvangt Margreet Reijntjes deze week programmamaker Alberto Stegeman en oud-voetbalster Anouk Hoogendijk.

Misdaadjournalist Alberto Stegeman is momenteel te zien in een nieuwe reeks van het SBS-programma ‘Undercover’ waarin hij criminelen ontmaskert. Hij groeide op in Twente, deed de school voor Journalistiek en wilde altijd al ‘boeven bangen’ zoals hij dat zelf zegt in zijn nieuwe boek ‘Alberto, mijn strijd tegen onrecht.‘ Het boek beschrijft de meest onthullende zaken die hij -soms met vermomming- aan het licht bracht. Inmiddels zitten er al bijna 100 criminelen dankzij zijn programma achter de tralies. 

Voormalig Oranjeleeuwin Anouk Hoogendijk behoorde tot de eerste generatie voetbalvrouwen die in hun jeugdjaren meespeelden met de jongens, maar de opkomst van de vrouwencompetitie meemaakten en uiteindelijk toetraden tot het Nederlands Elftal. Tegenwoordig is ze oa analist bij wedstrijden van de nieuwe generatie. Over de geboorte van haar twee zoons schreef ze het boek ‘Slaap mama slaap’, aangezien ze daar een chronisch gebrek aan heeft. 

Total Play: 0

Some more Podcasts by NPO Radio 1 / Omroep Max

10+ Episodes
Dor Hout    
500+ Episodes
Nieuwsweeken .. 1K+     100+
300+ Episodes