Search

Home > AEX Factor | BNR > Beurs in Zicht | Rechter beslist: scam van de eeuw of gewoon dom belegd
Podcast: AEX Factor | BNR
Episode:

Beurs in Zicht | Rechter beslist: scam van de eeuw of gewoon dom belegd

Category: Business
Duration: 00:09:59
Publish Date: 2026-01-18 09:15:00
Description:

'Pure diefstal', 'broodroof' en 'scam van de eeuw'. Het zijn de krachttermen die onze analisten al op een overname op het Damrak plakten. Kunstmestproducent OCI wil fuseren met Orascom, een Egyptisch bouwbedrijf. Of eigenlijk: de familie die een meerderheidsbelang in beide bedrijven heeft wil dat.

Maar beleggers voelen zich daardoor in het nauw gedrukt. De overnameprijs ligt ver onder beurswaarde dus donderde het aandeel OCI al in elkaar. Nu moet de rechter beslissen of die deal doorgaat of niet. Nico Inberg van de Aandeelhouder zat in de zaal bij de rechtszaak en vertelt je op welk scenario je moet hopen, en wat je dan moet doen.

In Beurs in Zicht stomen we je klaar voor de beursweek die je tegemoet gaat. Want soms zie je door de beursbomen het beursbos niet meer. Dat is verleden tijd! Iedere week vertelt een vriend van de show waar jouw focus moet liggen.

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Total Play: 0

Some more Podcasts by BNR Nieuwsradio

2K+ Episodes
Zakendoen | .. 500+     40+
1K+ Episodes
300+ Episodes
300+ Episodes
De Ben Tigge .. 4     7
300+ Episodes
Bouwmeesters .. 2     1
8 Episodes
60+ Episodes
Het Nieuwe G .. 1     5
20+ Episodes