Search

Home > Trends Podcast > Z 7 op 7 - Vastgoedspeler Aedfica doet overnamebod op Cofinimmo, de herstelbaarheidsindex, en zijn de zorgen voor recessie in VS verdwenen met positief banenrapport?
Podcast: Trends Podcast
Episode:

Z 7 op 7 - Vastgoedspeler Aedfica doet overnamebod op Cofinimmo, de herstelbaarheidsindex, en zijn de zorgen voor recessie in VS verdwenen met positief banenrapport?

Category: News & Politics
Duration: 00:10:05
Publish Date: 2025-05-03 03:30:00
Description:

Zaterdag 3 mei:

  • Vastgoedspeler Aedfica doet een overnamebod op sectorgenoot Cofinimmo
  • En na Frankrijk voert ook ons land een ‘herstelbaarheidsindex’ in. Die geeft aan hoe gemakkelijk je elektrotoestel te herstellen is.
  • En zijn de zorgen voor een mogelijke recessie in de VS verdwenen met het positieve banenrapport? Het antwoord krijg je straks van Philippe Gijsels in het beursgesprek. 

Z 7 op 7 is de nieuwe dagelijkse podcast van Kanaal Z en Trends. 

Elke ochtend, vanaf 5u30 uur luistert u voortaan naar een selectie van de meest opmerkelijke nieuwsverhalen, een frisse blik op de aandelenmarkten en een scherpe duiding bij de economische en politieke actualiteit door experts van Kanaal Z en Trends.

Start voortaan elke dag met Z 7 op 7 en luister naar wat echt relevant is voor uw business, onderneming, carrière en geld.

Total Play: 0