Search

Home > Trends Podcast > Z 7 op 7 – ECB knipt opnieuw in de rente, VOKA wil minder milieuregels en is Ninove een exotische plek geworden?
Podcast: Trends Podcast
Episode:

Z 7 op 7 – ECB knipt opnieuw in de rente, VOKA wil minder milieuregels en is Ninove een exotische plek geworden?

Category: News & Politics
Duration: 00:23:11
Publish Date: 2024-10-18 20:36:36
Description:

In deze aflevering van Z 7 op 7:

  • De Europese Centrale Bank verlaagt de rente voor een derde keer dit jaar.
  • Voka wil dat bedrijven losser kunnen omgaan met milieuvoorschriften; het moet de vergunningen-knoop helpen ontwarren. Frank Beckx, directeur van het kennis -en lobbycentrumm geeft uitleg.
  • Beursanalist Kris Kippers (Degroof Petercam) is ontgoocheld in de cijfers van Barco en tempert het enthousiasme over het Taiwanese TSMC.
  • In tussen Wetstraat en Wall Street analyseren Head of Business News Jan De Meulemeester en Trends-Kanaal Z collega Jens Leen de berichtgeving rond Ninove na de gemeenteraadsverkiezingen.
  • En Miguel van het CCB legt uit wat de nieuwe NIS2-wet juist inhoudt.
Total Play: 0