Search

Home > The Care Principles > De Nederlandse sociaal onderneemster Hester Ezra creëert ethische en esthetische merken.
Podcast: The Care Principles
Episode:

De Nederlandse sociaal onderneemster Hester Ezra creëert ethische en esthetische merken.

Category: Business
Duration: 00:48:14
Publish Date: 2021-12-21 10:32:31
Description:

Hester Ezra is te gast in de Care Principles video podcast. Ze is de oprichter en business developer van verschillende merken, o.a. Carpet of Life en Return to Sender. Ethiek en esthetiek combineren is de core van haar activiteiten. 

Ze heeft met ondernemers, en individuen samengewerkt uit meer dan 15 landen om hun product of dienst zo concreet, sociaal en duurzaam mogelijk te maken. Ze werkt altijd vanuit een circulair gedachtengoed en past de Care Principles toe in elke stap van het proces. Esther bewijst dat ethisch ondernemen kan in alle sectoren en zette reeds succesvolle merken in diverse sectoren in de markt: van voeding tot lifestyle, van sneaker tot interieurspullen. Een boeiend verhaal over zorgdragen voor de mens en de planeet.

Wil je ook jouw merk laten groeien op een zorgzame en duurzame manier? Check dan op de thecareprinciples.com hoe we je kunnen helpen.

Total Play: 0